Santral:

0212 689 08 58

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ziylan Taban Sanayi Ticaret A.Ş. 1983 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. 1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan Ziylan Taban, bugün Türkiye ayakkabı tabanı pazarının tartışmasız lideri konumundadır.

Yüksek Kapasite


Fransa, İtalya, Portekiz, Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Ürdün, Filistin, Mısır, Cezayir ve Fas gibi birçok birçok ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Hadımköy Kıraç’ta bulunan tesislerinde üretim yapan Ziylan Taban Sanayi, Fransa’nın önde gelen taban markası SKLOP’un da Türkiye’deki lisanslı üreticisi ve ihracatçısı konumundadır. Günde 120 bin çift ayakkabı tabanı üretim kapasitesine sahiptir.

Yüksek Tecrübe


Yurt içinde ve yurt dışında altında imzamız bulunan sayısız ayakkabı tabanı ve geniş müşteri portföyümüz ile oluşan yüksek iş tecrübemizin üstüne hergün yepyeni deneyimler ve yepyeni ürün çeşitliliği eklemekten gurur duyuyoruz....

Ar Ge


Hizmet ve ürünlerin kalitesini ve çeşitliliğini arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve beklentilerini eksiksiz karşılamak gibi konuların ancak ciddi bir ar-ge çalışmasıyla sağlanabileceğinin bilinci içerisinde ar-ge faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Güvenilirlik


Sektördeki liderliğimiz,müşteri odaklı ürün gizliliği ve sektörde kazanmış olduğumuz güveni "daima en iyi kalite" anlayışımızla siz müşterilerimize yansıtıyoruz..

Usta Tasarımcılık


Ziylan Taban siz değerli müşterilerimize talepleriniz doğrultusunda, yenilikçi ve usta dokunuşlarla oluşan tasarım çalışmaları yaparak ,üst düzey hizmet vermektedir.